СПС провела з’їзд та висунула кандидатів на місцеві вибори

- У рубриці: Вибори 2015, Новини
79056
0
@SRF

17 вересня у Києві відбувся позачерговий з’їзд партії «Солідарність правих сил».  Близько 150 делегатів із усіх регіонів України прийняли рішення  про участь партії у місцевих виборах.

“Я дуже радий констатувати, що уже сьогодні наша партія налічує велику кількість людей, які прагнуть якісних змін, хочуть бачити Україну процвітаючою та могутньою. Серед нас достатньо молоді, ідеї якої ми включили у нашу партійну програму з якою ми йдемо до людей”,- зазначив народний депутат, член партії СПС Андрій Артеменко.

Виступаючий на з’їзді партії заступник голови політичної сили Ярослав Погарський зазначив, СПС  готова взяти участь у місцевих виборах у різних регіонах України,

“Зокрема,  у Луганській, Львівській, Івано – Франківській, Дніпропетровській, Тернопільській областях. Географія сильних організацій свідчить про те, що ми не є «містечковим» проектом, а прагнемо стати всеукраїнською силою”,- наголосив він.

Окрім цього, Голова Луганської обласної організації партії Андрій Торопило у своєму виступі закликав однопартійців долучитися до виборів на Луганщині.

Голова Тернопільської обласної організації Ігор Гірчак виклав своє бачення плану перемоги по місту Тернопіль.

Делегати З’їзду також прийняли рішення про делегування повноважень Раді партії на виборчий період.

Facebook коментарі

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *