ВР підтримала постанову А. Артеменка щодо територіальних меж у Луганській області

- У рубриці: Новини
43625
0
@SRF

Бажаєте прочитати на іншій мові? English, Russian

Верховна Рада більшістю голосів проголосувала за проект постанови керівника громадської організації “Солідарність правих сил” Андрія Артеменка:

“Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Попаснянського і Слов’яносербського районів Луганської області”. За відповідне рішення віддали свої голоси 268 народних депутатів.

“Хочу пояснити, для чого був потрібний відповідний документ. В результаті збройного нападу на 32-й блокпост української територіальної оборони, його було ліквідовано, а лінія розмежування була змінена таким чином, що село Жолобок повернулось під контроль української влади”,

– повідомив журналістам парламентар.

Наразі, зазначив А. Артеменко, цей населений пункт знаходиться в адміністративному підпорядкуванні Фрунзенської селищної ради Слов’яносербського району Луганської області, а територія безпосередньо селища Фрунзе на цей час непідконтрольна українській владі.

 “Отже, сьогодні зміни та встановлення меж потребували Попаснянський і Слов’яносербський  райони Луганської області у зв’язку з необхідністю приєднання земель села Жолобок, яке фактично підконтрольне українській владі, до Попаснянського району Луганської області…І тепер ці люди, які підтримували нашу армію і які залишилися без пенсій та інших соціальних виплати, зараз зможуть отримати всі відповідні кошти”,

– наголосив народний депутат.

Facebook коментарі

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *