Наступна революція в Україні – чекати недовго

- У рубриці: Публікації
78080
0
@SRF

Бажаєте прочитати на іншій мові? English, Russian

Історію людства ділять на етапи по-різному. Один з підходів – відлік часу по промисловим революціям.

Прийнято вважати, що першою з них була та, яка привела до заміни ручної праці машинною, а друга – до впровадження серійного і поточного виробництва.

Більшість вчених і філософів погоджується, що зараз ми знаходимося напередодні третьої промислової революції, яка може виявитися найбільш переломною в історії. Її основною ознакою є аж ніяк не більше  залучення комп’ютерів в управлінні.

Всі говорять про завершення вуглеводневої ери. Нафта, газ і вугілля будуть дуже швидко втрачати своє значення для світової економіки.

Можливо, в найбліжчому майбутньому загальним еквівалентом цінностей буде не долар, і навіть не золото, а одиниця енергії.

Цілком можливо, що саме передчуття повної втрати нафтогазового впливу змушує Росію шукати нові важелі впливу на світове співтовариство – локальні війни і ядерний шантаж.

Що повинна розуміти і робити наша держава в умовах наближення третьої промислової революції?

  • У нас є сонце. Це невичерпне джерело чистої енергії.
  • У нас є моря і річки, в тому числі – гірські. Це невичерпні джерела чистої енергії.
  • У нас є вітер – і майже немає гідроелектростанцій.
  • У нас найбільша площа орних земель на планеті – і величезна кількість відходів с/г продукції, які містять мільйони мегават неосвоєної енергії.

Залишається лише зрозуміти це і почати готуватися до моменту, коли автомобіль на бензині буде виглядати серед електромобілів так само, як паровоз поруч з реактивним лайнером.

Середній клас! СПС звертається саме до вас! Почуйте барабани третьої промислової революції, боріться за наше і ваше майбутнє!

Ми знаємо дорогу!

Facebook коментарі

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *