Про рік, що закінчився

- У рубриці: Публікації
36396
0
@SRF

Бажаєте прочитати на іншій мові? English, Russian

Ось і закінчився 20015 рік. Він був насичений різними подіями. Теракти у Парижі, рекордний наплив біженців, конфлікт в Сирії, збитий турками російський літак та нові санкції для Росії.

В Україні теж багато чого сталося. Тривала оборона Донецького аеропорту і втрата Дебальцевого плацдарму, бої в Мар’їнці, ряд смертей «регіоналів» і перестрілка в Мукачево, вибухи під Радою,  відключення Криму від світла – далеко не повний список того, за чим спостерігали українці в цьому році. Пожежі в Чорнобилі та вічно тліючі торфовища стали своєрідним прокляттям для киян. А мінеральна вода «Моршинська» у компанії червоних троянд взагалі стали трендами цього року.

Були й позитивні моменти. Незважаючи на десятки розбитих авто, нарешті з’явилася нова поліція, яка, хочеться вірити, не буде скомпрометована хабарами і «кумівськими» рішеннями. На фоні економічної кризи обійшлося без різких стрибків долара. Були проведені місцеві вибори, прийнята зона вільної торгівлі з Євросоюзом. Цей крок дорого коштував українцям – комунальні тарифи, що підскочили до небес, сильно вдарили по і без того порожньому гаманцю українця.

Так, цей рік був складний. Болючий. Але хочеться вірити, що далі ситуація в Україні буде стабілізуватися та йти на поправку. Ми багато чого витримали і заслуговуємо на гідне майбутнє. Бажаю в 2016 році всім нам міцного здоров’я, сил, витримки, свіжого хліба на столі та не порожнього гаманця в кишені. Посмішок рідних і сміху дітей. Загалом простого людського щастя. Адже саме з дрібниць будується все життя.

З новим роком!

Facebook коментарі

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *